Najlepsze do szybkiego prototypowania

Ekstrudery do plastiku zapewniają dostęp do wszystkich podstawowych funkcji druku 3D przy użyciu wielofunkcyjnej drukarki 3D ZMorph. Doskonale nadają się do tworzenia jednomateriałowych prototypów, kształtek i osprzętu, oraz innych obiektów 3D. Głowica 1.75 mm dołączona jest do wszystkich zestawów z drukarką, z kolei głowica 3.0 mm dostępna jest na specjalne zamówienie.

799 zł netto

ZMorph-VX plastic extruder

Szeroka gama materiałów do wyboru

Ekstrudery do plastiku są w stanie drukować przy pomocy niemal wszystkich typów filamentów dostępnych na rynku, a my w żaden sposób nie ograniczamy swobody wyboru ich marki oraz dostawcy. Korzystaj z takich materiałów, jak ABS, M-ABS, PLA, HIPS, Flex, PVA, PET, ASA, Thermochrome, filamentów drewnianych, metalowych, oraz wielu innych, za każdym razem uzyskując najwyższą jakość wydruku.
Szeroka gama materiałów

Przykład druku jednomateriałowego

Poniższy przykład został wydrukowany przy użyciu głowicy do plastiku 1.75 mm.
Przykłady druku jednomateriałowego

System wymiennych głowic

Wielofunkcyjna drukarka 3D ZMorph VX posiada system wymiennych głowic, co pozwala na łatwą zmianę metody cyfrowej fabrykacji. ZMorph VX to jedyne urządzenie na rynku oferujące głowice oraz oprogramowanie dla druku 3D z jednego oraz dwóch materiałów, frezowania CNC, cięcia i grawerowania laserem, oraz druku z gęstych past.