ZMorph VX Laser PRO

Głowica Laser PRO wyposażona jest w niebieski laser o mocy 2.8W. Jest ona 50% mocniejsza od poprzedniego modelu, co pozwala na dwukrotnie szybszą pracę, wyższy poziom detali oraz mniej przypaleń na krawędziach materiału. Umożliwia cięcie i grawerowanie materiałów takich jak sklejka, różne rodzaje drewna, folie samoprzylepne, karton, skóra, szkło akrylowe oraz wiele innych.

1 999 zł netto

ZMorph-VX laser pro

Głowica laser PRO

Głowica Laser PRO posiada nową elektronikę oraz solidną aluminiową obudowę z wbudowanym chłodzeniem. W porównaniu z poprzednim modelem jest ona mniejsza oraz lżejsza co sprawia, że jest wygodniejsza w montażu i użytkowaniu. Nowa aluminiowa osłona promienia lasera oraz nowe okulary ochronne sprawiają, że głowica jest bezpieczniejsza w użytkowaniu.

Przykład wykonany przy użyciu głowicy Laser PRO

Przykład przedstawia ścieżki wygrwerowane na płytkach PCB przy użyciu głowicy Laser PRO.
Przykłady wykonance laserem PRO

System wymiennych głowic

Wielofunkcyjna drukarka 3D ZMorph VX posiada system wymiennych głowic, co pozwala na łatwą zmianę metody cyfrowej fabrykacji. ZMorph VX to jedyne urządzenie na rynku oferujące głowice oraz oprogramowanie dla druku 3D z jednego oraz dwóch materiałów, frezowania CNC, cięcia i grawerowania laserem, oraz druku z gęstych past.