ZMorph VX Obróbka CNC

Głowica CNC PRO pozwala na cięcie i grawerowanie. Drukarka 3D ZMorph VX wyposażona jest w wytrzymałą ramę odporną na przeciążenia przy wysokim momencie obrotowym. Głowica CNC PRO oferuje wysoką prędkość pracy oraz wymienne wiertła w różnych rozmiarach w celu osiągnięcia jak najwyższej jakości wykonywanych prac.

999 zł netto

ZMorph-VX cmc pro

Tnij i graweruj w wielu materiałach

Głowica CNC PRO posiada specjalne właściwości mechaniczne pozwalające jej na pracę prawie z każdym rodzajem materiałów. Umożliwia pracę z drewnem takim jak: buk, dąb, klon, orzech, sosna i kasztan. CNC PRO radzi sobie doskonale z cięciem i grawerowaniem w sklejce, wosku, szkle akrylowym, piankach PVC, oraz płytkach PCB. Bezpieczeńśtwo podczas całego procesu zapewnia dedykowany stół roboczy do CNC.

Przykłady wykonane przy użyciu CNC PRO

Przykłady zostały wycięte lub wygrawerowane w różnych materiałach przy użyciu głowicy CNC PRO.
Przykłady wykonance CNC PRO

System wymiennych głowic

Wielofunkcyjna drukarka 3D ZMorph VX posiada system wymiennych głowic, co pozwala na łatwą zmianę metody cyfrowej fabrykacji. ZMorph VX to jedyne urządzenie na rynku oferujące głowice oraz oprogramowanie dla druku 3D z jednego oraz dwóch materiałów, frezowania CNC, cięcia i grawerowania laserem, oraz druku z gęstych past.